Láska nosí brejle

11. listopadu 2010 v 20:05 | Kiss |  Kiss příliš kecá
musiic
 Kiss zase píše. Teda, obvykle takhle akční nebývám. To jen když si založím nový blog,tak než mě omrzí. Ale..Dneska mám možná i náladu na to něco psát. Na to vyjádřit svoje myšlenky a pocity. Včera večer jsem kreslila. A ani nevím proč, prostě najednou mi začala ruka sama čárat po papíře vzešel z toho obrázek. Obrázek, ze kterého naprosto srší zoufalství. Nejsem zoufalá. Tedy, myslíšm si že nejsem zoufalá, ale.. Je v tom rozdíl?
Dneska jsem zažila skvělej den s Kim. Byli jsme ve městě. Vlastně jsem převážně dělaly kraviny. Znáte to, jste se svojí kamarádkou která vám rozumí beze slov a přesto vás nechápe, chodíte po městě, kecáte a najednou vás napadají jen samý kraviny co provádět. Ale byl to fajn den a zvedlo mi to náladu. Přesto že by měl být podzim je ale pořád docela teplo. Nevadí mi to. Vlastně to skoro ani nevnímám... Život je tak krátkej a hezkej věcí si už moc nevšímám. Když jo, chci je zachytit na papír. V autobuse domů jsem přemejšlela o budoucnosti. Kam půjdu na školu a tak. Samozřejmě chci dělat umění. To je to jediný, co mi aspoň trošku jde. Fotit, kreslit a možná i psát. Nemám jasnou představu o budoucnosti. Ale kdo ano? Mám spoustu nápadů co bych mohla dělat. Některý realizovat jde,ale chce to píly a námahu. Jsem moc líná. Nevím, o čem dál bych měla psát. Všechny myšlenky i pocity se mi najednou vykouřily z hlavy. Možná je to dobře...
Vzpomínám na čas asi před půl rokem. Možná to nebylo jinak. možná jsem žila podobně. Ale asi ne. Až teď mi dochází, jak moc jsme ovlivnitelní a slabí. Jsme jen lidé. Nepatrná součástka ve velkém vesmíru. Takhle obvykle myslím, když jsem zamilovaná. Ale já zamilovaná nejsem. Nejspíš jen toužím nebo chci. Nechci se teď na nikoho moc vázat.Nebylo by to správné. Ani vůči jemu,ani vůči mě.
Přemýšlela jsem, jak tenhle blog kapku ještě oživit,aby tu nebyly jen naše kecy. Možná přidám pár rubrik. Já vím, je to ironie, hlavně když v některých rubrikách nemáme ještě nic :). Ale baví mě plánovat,přemejšlet co tady pro to můžu udělat. Jak to oživit... Uvidíme. Už tu kecám moc dlouho, možná bráním Kim něco napsat.. Když já si nemůžu pomoct :D Tak brou noc :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama