Na obláčku

18. listopadu 2010 v 19:48 |  Kiss příliš kecá

...a nebo na deštivym mráčku..?
smoke
Dnešek... Nedá se vyjádřit pár slovy. Musela bych psát a psát a psát. Byl prostě úžasnej! A tak to aspoň kapku zkrátím. Matika. Poměrně klid v učebně (nic nelítá a všichni sou na svejch místech). Do učebny vejde ředitel. Všichni stuhou. Ticho že by bylo slyšet pírko kdyby spadlo na zem. "Kiss a Vev do ředitelny!" Vstanu. Vyklepaná. Vydám se tichejma chodbama za ním. Postupně jdeme do ředitelny. Nešlo o mě :D Oddechla sem si. Řešila se "šikana" co šikana není a mě se to netýkalo.
Odpoledne. Procházím městěm a na poslední chvíli shánim vhodnej dárek pro kamarádku. Sehnala sem. Šli jsme do Láry Fáry. Bezvadný kecy, dostala sem úžasnej dárek <3. Potom ale odjela.
Navečír. Kim opustila hodinu. Kvůli mě, yahoo :D. Obchůzky městem. Úža žúža. Pak parčík. Chvilka sezení na lavičkách. Pak cesta dolů kolem roma doma. :D Ano ano, přesně tak. Strašidelná část města, ještě ke všemu v noci. Ale, samozřejmě a jak jinak, jsme potkali tři božííí kluky. No dobře, jeden byl boží, ty ostatní sou mí kámoši. Ten jeden, to je M. ten jak jsem s ním byla venku. Tak jsme se zakecali :). Prázdný kecy a vzpomínky. Rozklepaný nohy a pár slz v očích který jsem potlačovala. Možná smíchu, možná ne. Jsem zamilovaná. Teď to vím určitě. Přes myšlenky a vzpomínky na M. z hlavy vytlačuju R. Jsem šťastná. Naprosto, jak by řekl Tom, zduněná :D. Tak jsme tam tak stáli, chvilkama zpovídali Kim, chvilkama se bavili se mnou a velkou část jsem pokukovala po M. a on se tvářil rozpačitě a usmíval se a měl zase ty krásný oči (kam by je asi tak dal, co?) a takovej úsměv a zase nebyl dobře voholenej, a měl pěkný boty a já se mu koukala do očí a myslela že se na něj vrhnu, nebo možná že vrhnu a že omdlim, zešílim. Takhle vypadá láska? Jestli jo,chci zůstat zamilovaná navždy... :)
Vyjádřím pocity?
Snad touha,
možná krátká,
možná dlouhá..
A nebo chtíč?
Mít od tvého srdce klíč?
Křičím z plných plic.
Znám tvůj rub
i líc.
Možná chci víc…
Víc….

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama