Střípky odvahy

18. listopadu 2010 v 22:17 | Kim |  Kim,ta divná
obrázek
Ve škole jsem dneska dělala talentovky a byla to hrůza. Sice jsem se ulila z celé hodiny angličtiny, ale zato jsem si musela vyslechnout kecy typu "z ní ten talent přímo vyzařuje!" No nezabili byste takovou učitelku?? Já teda na tý židli pěnila..... Když konečně odklusala, tak jsme se s mámou a druhou (normální) učitelkou vrhli na ten seznam škol. Prej ta druhá učitelka"no já jsem se paní učitelce jenom zmínila, že tu budeme řešit ty talentovky, a ona hned povídala. No tam se musim nějak vetřít!" Zatraceně trefně řečeno! Ta se furt někam cpe! Nakonec jsem to přežila, ale školu jsem si nevybrala a mám na to už jenom týden! A nakonec jsem musela přednýst referát o Vrchlickém. (Já fakt miluju přednášení referátu před celou třídou!)
Potom jsem jela na doučování z angličtiny. Bohužel hned na zastávce potkám Kiss a díky tomu mě půl hodiny spamovala SMSkama a potom jsem se teda z druhé půl hodiny ulila...... Mě by to až tak nevadilo, ale takhle jsem už zaneškala čtyři angličtiny, plus tu dneska ve škole. (Matka mě zastřelí, protože za to platí.) A nakonec vše nejlepší. Kiss potkala kluka, kterýho strašně miluje a já tam s ní a dalšíma dvěma musela stát a odpovídat na otázky typu: "jak se jmenuješ" "odkud seš" "kolik ti je" "dáš mi telefon" nebo "máš kluka?" A doznávám se, že jsem opět kouřila! Ale bylo to vážně naposledy! Teda doufám. Většinu svých předsevzetí plním bez problémů, takže budu doufat, že se to nezmění.
Plus dnešního dne: mám novou knížku, kterou jsem už dlouho chtěla. A podařilo se mi konečně stáhnout písničky, který jsem chtěla poslouchat na cestě do Vídně.

KIM <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama