Melancholie Vánočních dnů

28. prosince 2010 v 17:50 | Kiss |  Kiss příliš kecá
You must eat it!
Hi hey hello :).
Byla jsem donucena sem napsat. Kdo jinej by mě mohl donutit, než Kim. Ona na to má docela talent :D. Jenže nevím co psát. A ani nečekám miliardy lidí čekajících na nějakej výplod mojí fantazie. Koho to asi zajímá? Tak tedy, tento flusanec bude schrnutí mích nudných dnů. Včera jsem celej den hledala brigádu. Ovšem najít něco,kde neberou až od 18, co je blízko je těžký. Hlavně pokud každá druhá nabídka je podvod typu "pošli 50 Kč na adresu a mi to zašlem práci". Haha, to určitě. Přes všechno co lidi říkaj, až takhle blbá nejsem. Takže na brigádníka zatím ani nevypadám. Dneska mě naši probudili a musela jsem s nima jít sáňkovat. Takže 10 minut po probuzení jsem už seděla ve sněhu a čekala až to mučení zkončí. Když už jsem konečně seděla doma v teplíčku, tak za pár hodin se mi ozvali kluci z vesnice a donutili mě jít s nima ven. Do setmění jsem seděla na lavičce na zastávce a poslouchala co kecaj. Žádná zábava! Teď tu sedím, nudím se, ale aspoň mi nemrznou ruce a chci si dát lajnu,ale pořád někdo chodí okolo a já nechci moc riskovat.
Áááá, já jsem pitomec. Vypisuju se tu do blogu a přitom toho musim ještě tolik udělat. Chci napsat pokračování příběhu, v hlavě mám nápad na jeden jednodílovej a navíc ten čtenářák do školy a referát na Borise Pasternaka. Kim je napůl opilá,takže psaní si s ní po icq je to jediný co mě drží při životu :D Teda aspoň myšlenka že mi možná po půlhodině odpoví něco inteligentního :D.
Asi půjdu jen tak na oko dělat něco chytrýho já. Jenže co? Do čtenářáku se mi nechce,to nechám na zejtra. Referát není zas tak nutnej, to zvládnu někdy před Silváčem. A ten příběh? Kdo ví.. Možná budu jen sedět a čumět do blba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama