Myself

1. prosince 2010 v 18:18 | Kiss |  Kiss příliš kecá
kiss
Vlastně nevím co se dneska děje. Mám naprosto špatnej den. A není to proto že ve škole nebyl P. jak by řekla Ester. To teda fakt ne. Možná trošku, neměla jsem od koho opsat bižuli, takže ani se nepokoušej te hádat co budu mit. Myslím že to je jasný,a jednička to nebude. Nejdřív ta děsná škola,strašná nuda a spolužák mě dvakrát trefil něčim do hlavy takže mě bolí ještě teď. Pak jsem šla s Martinem a bratránkem za dědou. Ono by to bylo fajn, ale když má děda rakovinu aj e na tom fakt špatně... Tak to moc fajn není. Potom jsem se vykousla s R. a ani nevím proč. A nakonec,když příjdu s kapkou naděje domů že jdu zejtra s Kim ven, tak mi napíše, že prostě ne. Opravdu mě to všechno sere.  Navíc teď mám úplnou paniku jestli nemám rakovinu a jestli nejsem nemocná. Každej večer se začnu klepat a brečim, kvůli dědovi a... Strašně se bojím že jsem nemocná taky. Opravdu všechno je na hovno.. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erala Erala | Web | 1. prosince 2010 v 18:43 | Reagovat

Zkusilas pomoc odborníka? Myslím Psychologa. Když je člověk doopravdy na dně, někdy a většinou pomůže popovídat si s cizím člověkem. Navíc když je to člověk, který rozumí pocitům, je to ještě lepší. Rozhodně se to jeví jako lepší řešení, než se plácat ve vlastních sračkách.
Jednou za život jsem na tom byla fakt bídně. Je jedno proč, nechci to řešit, ale pak se na mě valilo deset milionů tisíc věcí najednou. Neunesla jsem to, utekla z domu na dva dny ke kámošce a pak jak jsem se vrátila, šla jsem k psycholožce a ta mě po dvou schůzkách dala úplně do pohody. Teď jsem smířená s tím co se událo, nedělám průsery jako vždycky (Dobře, dělám :D Ale to jen protože chodíme na chlastačky. A toho se nevzdám :D) a celkově jsem se hodně změnila. K lepšímu. Fakt, pokud máš takovéhle stavy, jdi k psychologovi. Není to urážející ani nic ke stydění. Pomáhá to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama