Nikdo neví proč 2.díl

12. prosince 2010 v 11:53 | Kiss |  Nikdo neví proč
wings-of-destiny.blog.cz
 "Uděláme si pizzu?" zeptala se když nevěděla, co mu na to říct. "Skvělej nápad, ségra."řekl a vyplázl na ní jazyk. "Připrav jí a já jdu zatím zavést koně do stáje. Budu zpátky hned. Jo, a volali naši že domů přijedou až za týden, protože se na Malorce prý zdrží kvůli nějakému jednání." "Jasně, a pospěš" houkla na něj ještě. Vytáhla pizzu z mrazáku a vzala sýry. Nastrouhala je a nechala rozehřát troubu. Když červené světýlko zhaslo, otevřela jí a teď již bohatě sýrovou pizzu dala dovnitř. Rozdělala coca colu a nalila jí do skleniček. Ještě rozdělala brambůrky a křupky a dala je do misky. Rozkrájela rohlík a udělala jednohubky. Vzala pomeranč, banán, jahody, meloun a pár dalšího ovoce a nakrájela ho do mísy. Chuť doladila skořicí. Všechno dala na stoleček a protože už byla tma, rozsvítila svíčky. Připravila film do přehrávače a šla ke dvěřím. Její bratr právě přicházel. Ruce měl za zády a tajemný usměv na jeho tváři jí snad až strašil. "Něco pro tebe mám"řekl. "A co?" zeptala se a podívala se do jeho hnědých očí. "Na, tady máš kopretiny, jsou tak krásný jako ty.."řekl a podal jí velkou kytici kopretin. "Juj, díky."řekla a zasmála se. "Já pro tebe mám taky překvapení."řekla a zakryla mu oči. Zavedla ho do obývacího pokoje. Sundala ruce z jeho obličeje. Nezmohl se na slovo, byl opravdu moc překvapen. Sedli si na pohovku a pustili si film. Smáli se, sem tam se jeden po druhém poohlídl. Když film skončil pustili CD s nějakejma ploužákama, co tam měli ještě rodiče. Chytl jí za ruku. Na vidličku nabral jahodu a dal jí ji do pusy. Potom se jejich rty vpili do sebe. Po dlouhé době ho od sebe odstrčila. "Víš že tohle nejde.. Jsme sourozenci, dvojčata."řekla. "Očekával jsem že tohle řekneš, ale já tě… miluji."řekl a sklopil oči. "Opravdu?" řekla, ale ani nebyla překvapená. "Ano, já… Chtěl jsem ti to říct když jsem přišel do pokoje, ale ty jsi ležela na posteli a brečela si, nebyla to ta správná chvíle. Tak mi to odpusť, prosím.."řekl. Podržela ho za bradu a dívala se mu do očí. Strašně hluboko, cítil to jak ho provrtává. Potom ho políbila. Nastalo hrozné ticho, takové, jaké snad ani nikdy nebylo. CD dopřehrálo všechny písničky a oni se na sebe mlčky dívali. "Víš že je to trestné?!"zeptal se smutně. "Jo, ale stojí to za to…"řekla trošku s nadějí a trošku se smutkem v jejích zelených očích. "Co se stalo?" zeptala se, když hlavou uhnul a vyhnul se tak dalšímu polibku. "Co na to řeknou rodiče? Budeme se muset pořád skrývat…" "Rodiče? Ti to nemusí vědět. Skoro se o nás nestarají. Doma se objeví jednou za čas a to budeme hrát že je vše v normálu."řekla. "Tak jo, .."odpověděl spokojeně.
Políbil její rty, šimral jí svými dredami. "A ty mě miluješ?!"zeptal se jí. Otázka jí zarazila, nedokázala odpovědět. "Jestli ne, tak to nemá cenu…"řekl jí. "Já… já… mám tě ráda, moc a… Teď mi dochází že tě asi i miluji, protože, žárlila jsem na tvojí holku, tenkrát, nesnášela jsem jí, však víš…"řekla a dala mu pusu na tvář. "Jo, vím… A já jsem tím, že sem s ní chodil tě chtěl vyprovokovat k žárlivosti."řekl a ušklíbl se. "Tý…!" zasmála se a hodila něm polštářem. On začal všechno uklízet do myčky. Mezitím se umyla a natáhla na sebe pyžamo s žirafkou. On se šel osprchovat a ona si zapnula notebook aby do svého blogového deníku zapsala jak je šťastná. Potom ho vypnula a zavrtala se do peřinky. Přišel do pokoje. Dredy měl rozpuštěný a na sobě měl jen pyžamový tepláky, hruď odhalenou. Měl dokonalou postavu. "To snad není možný, tak ty si tu zalezeš sama do peřiny a mě k tobě nepustíš?" řekl a usmál se. Měl nádherný úsměv až dokonale kouzelný. Nadzvedla peřinu a poklepala na místo vedle sebe. Zalezl si k ní a sladce jí objal. Unavení oba dva usnuli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Timide* Timide* | Web | 12. prosince 2010 v 15:37 | Reagovat

Wau velmi zajímavý příběh :)

2 Timide* Timide* | Web | 12. prosince 2010 v 15:57 | Reagovat

Joo tak to já taky..:D vždycky ti to tak prožene nos..:Dmi nevadí ,ale to je něco jiného...Ale já mu nikdy neříkala co má dělat je to jeho věc ..
A děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama