Nikdo neví proč 4.díl

28. prosince 2010 v 17:54 | Kiss |  Nikdo neví proč

Butterfly

"Co bude dál?"zeptal se jí Rob když ležela na gauči. Neodpověděla."Ty se mnou nemluvíš?" zase se mu nedostalo odpovědi. "Co se stalo?"zeptal se už dost nervózně. Měl strach že něco udělal špatně. Odpovědi se ale nedočkal. Prstem jí přejížděl kolem pupíku a sem tam se dotknul stříbřitého piercingu. Políbil jí, ale ona polibek neopětovala. Odešel do svého pokoje. Brečel. "Co sem udělal špatně?"vzlykal do polštáře. Přišla potichu, jako duch, nevšiml si jí. Pořád brečel.Sedla si za něj a obejmula ho ze zadu. Dala mu pusu na jeho rozhžavený krk. Potom vstala a sedla si rozkročmo do jeho klínu. Otřela mu slzy a dala mu pusu na tvář. "Tak co?" zeptal se jí, ale nemluvila. Prstem udělala přes jeho rty pssst. Potom si vzpoměl, jak tenkrát říkala že v lásce jsou slova zbytečná. Má to něco společného s tímto? Políbila ho na rty. Poté ho obejmula. "Víš, já.. Jsi můj bratr a já tohle budu muset nejdřív trošku.. Budu si muset zvyknout, je to pro mě něco novýho a… tak se nezlob když někdy nebudu mluvit."pošeptala mu do ucha. "Ale já tě miluju, věř mi…" řekl. Mlčela. "Ty mi na to nic neřekneš?" zeptal se když viděl jak si ho prohlíží."Nechci mluvit, chci tě líbat!"řekla. Dala mu malou pusu na žhavé rty. Odešla.
   Domů se vrátila až kolem jedenácté. Nejspíš byla někde se svým koněm. Opatrně otevřela dveře od pokoje.Rob ležel v její posteli, byl vykoupaný, upravený, navoněný. Poznala že na ní čekal. Lehla si k němu. Obejmul jí:"Moc tě miluju, Roz" řekl ze spaní. Pak i ona usla.
   "Cink!"oznámil zvonek u dveří. Rob vstal a šel se podívat kdo je kolem šesté ráno ruší. Vždyť jsou letní prázdniny,tak kterej blázen by vstával tak brzo? "Co se děje?" zakňučela rozespalá Roz. Dredy jí trčeli všude kolem hlavy a vypadala fakt legračně. "Jen spi, já se jdu podívat…"řekl ospale a trošku se usmál. Za dveřmi stál poslíček s růžemi. "Roz, to bude asi pro tebe…"houkl naštvaně na svou sestru. Ta se připloužila pomalým tempem. "Cože? To je pro mě? Jů, a od koho?" zeptala se překvapeně a on uviděl štěstí a tajemství v jejích očích. "Dobrý den, mám Vám je osobně předat, jsou od Toma. Prý Vám dojde o co jde.. A že děkuje za včerejší večer."řekl poslíček. Ona podepsala protokol, poděkovala a šla dovnitř. "Co takový hvězdičky v tvých očích? Co se včera dělo?!"začal naštvaně zvyšovat hlas Robin. "Buď v klidu, vůbec nic…" odpověděla. "Nic? Že nic? Vždyť ti tady nějakej Tom posílá růže, včera si byla pryč a já na tebe čekal! Celej večer si s nim strávila! Na mě si se vykašlala! Víš co, vypadni si za ním, já tohle nehodlám snášet.. Jen běž!!začal na ní křičet. "Ale.."chtěla vše vysvětlit. "Ne, mlč!" zařval. Odešla. Schoulila se do rohu boxu a plakala. Nepřekonala se. Zase žiletka, krev stéká po její ruce, je rudá, je jí hodně.. Roz zpanikařila, začala strácet vědomí.
   Rob si sedl do křesla a hlavu dal do dlaní. Asi to přehnal, asi jí měl vyslechnout, ale… Když strávila celý večer s nějakým Tomem, to se nedá jen tak zapomenout. Pustil si notebook. Stékali mu slzy po jeho líbezné tváři a dopadali na klávesnici, která mokrem už skoro čvachtala. Vzpoměl si na její blog. Najel na diary, á, včerejší záznam. Pomalu četl přes slzy trochu rozmazaná písmena: "Nemůžu uvěřit že je jen můj. Do teď jsem jen jako sestra snila že bych mohla líbat jeho žhavé rty ale.. teď je jen můj a já vím, že ho miluji. Dnešní večer byl skvělej. Strávila jsem ho s mím kamarádem Tomem. Jeli jsme na koních na vyjížďku a já se mu svěřila že bráchu miluju. Všechno jsme probrali. Pomohl mi uvěřit, pomohl mi doufat že ta láska bude navždy. Kdybyste viděli Robího tělo… jeho úsměv, rty, oči, dredy… á… je až neskutečný. A, já jsem ta, která se ho smí dotknout, pro kterou je víc než jen bratr. Kdybys tohle někdy četl, tak.. Miluji tě, opravdu."
Nemůže uvěřit vlastním očím, co to jen provedl?! "Roz.. Roz!" volá ven. "Promiň! Omlovám se! Kde jsi?!" křičí z plných plic. Odpovědí je mu jen menší ozvěna. Jde na pastvinu. Roz nikde, koně jsou všechny. Prohledává boxy. Poslední… "Á ne.." vzdychne. Rozárka leží na zemi vedle ní krev,je v bezvědomí. "Je mrtvá…" probleskne mu hlavou.
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama