Slib 4. díl

23. prosince 2010 v 23:01 | Kim |  Slib
Když přišla ze školy, zjistila, že lednička je úplně prázdná. Peníze neměla, po včerejší aféře a David byl pryč. Nevěděla kdy a taky v jakém stavu nebo s kým, se vrátí. A tak se vydala do jeho pokoje, najít nějaké peníze na jídlo. Měl tam ještě větší bordel, než včera. Pousmála se, ale ne větší než má ona. Rozhlédla se a přemýšlela kam asi tak dává úspory. Rozhodla se prohledat stůl a tak otevřela první šuplík. Nějaké prázdné papíry, pera, ta prázdná peněženka, přibližně miliarda dopisů ze školy a…….. vypadalo to jako prášky. Jako jakékoli jiné plato s prášky, ale s tím rozdílem, že to nebyli obyčejné prášky na bolest hlavy. Položila je na stůl a začala hledat ještě s větší vervou, akorát ne peníze, ale něco jiného. Našla toho spoustu, 5 plat s prášky, 2 injekce a jeden pytlíček s čímsi bílím co připomínalo mouku, ale Sarah věděla moc dobře co to je.
"Ty se mi hrabeš ve věcech?!" Zakřičel David až nadskočila leknutím. Pomalu se otočila od stolu a koukla na něj. Rukama se opíral o futra a pohledem ji probodával. Nevěděla z čeho má větší strach, jestli z něj, nebo z toho na stole. "Původně jsem hledala nějaké peníze na jídlo, ale………" Zaváhala. "Našla jsem tohle." Dořekla a ukázala na stůl. "Můžeš mi to vysvětlit?" Zeptala se. "Já? Já ti nemám co vysvětlovat! Ty se mi hrabeš v soukromí! Jídlo sem donesl! Ty už nemáš peníze?!" "Nemám po tom včerejšku!" "Jakým?" Nechápal David. "Dovezli tě sem jakýsi dva kluci, ale nedělali to zadarmo! A vsadím se, že si se neopil, ale zdrogoval! Víš vůbec co tohle s tebou udělá?! Já se pořád divila, proč máš takový nálady, proč mizíš pryč, proč flákáš školu, proč mi nikdy nic neříkáš! Tak teď už to vím, protože si feťák! Tak mi řekni, jak to hodláš vyřešit co? Půjdeš na odvykačku a já do děcáku! Díky tobě! Si se sebou spokojenej? Co sis vůbec myslel? Si normální?" Řvala na něj až se neudržel a vrazil jí facku. Šokovaně se chytla za tvář. Stekla jí slza a utekla z jeho pokoje.
Čekala, že se za ní rozběhne a bude se jí omlouvat, ale ne. Seběhla po schodech dolů, popadla bundu a vyběhla z domu. Po pár metrech přestala běžet, zastavila, předklonila se a chytla se za kolena. Vydýchávala, jednak běh a jednak to, co se stalo. Jak jí mohl uhodit? David, který se v životě nikdy nepopral, který se o ni od sedmi stará, ten David který ji měl rád. Nevěděla jestli pořád má. Teď si nebyla jistá vůbec ničím……………….
KIM 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama