Autodestrukce

15. ledna 2011 v 15:58 | Kiss |  Kiss příliš kecá
Kiss
Je večer 14.ledna 2011. Sedím ve větším pokoji na oslavě narozenin mojí kamarádky. Kolem je tolik cizích věcí, nic co bych znala,k čemu bych se mohla upnout. A přesto, že poznávám ty lidi, moje spolužáky a známe, neskutečně mi lezou na nervy. Každý je jiný než ho znám. Chvílema jsou v pohodě, objímají koho můžou, chvilku si s nimi můžeš povídat i o důležitejch věcech, a to přesto že těžší slova ani nevyslovíš jak moc se ti jazyk motá. Ale v druhou chvíli máš pocit že... Jsi tu sama. Sedíš a je ti jasné že nikomu na tobě nezáleží. Nikdo tě nemá ani trochu rád. Sedíš sama, kluci jsou naskupeni kolem jedné holky, pár opilých spolužaček se baví spolu protože jsou ve stejném stavu opilosti (který já jsem nedosáhla a radši jsem ani nechtěla dosáhnout) a já sedím a přemýšlím,proč mě Bůh tak podrazil. Proč zrovna mě dal tak odporný vzhled. A nakonec jako vždy skončím sama v místnosti s redkem v puse a kácím se jak se dá. Motá se mi hlava a nechce se mi nikoho otravovat svou existencí. A přesně v tu chvíli, v podnapilém stavu a úplně sama začínám přemýšlet o sebevraždě. Je to tak vždycky, když se trošku víc napiju... A nesnáším to! 
Takže tady teď sedím a ruku mám obvázanou. Kdyby někdo z rodičů viděl,jak jsem si jí včera sama rozdrásala a rozedřela nějakym ostrym kusem plastu,poslali by mě na psychiatrii. A pocit samoty ještě nevymizel. Je mi mizerně. I když včerejšek, aspoň části se poměrně vydařili a mám pár fajn zážitků, nebylo to podle mích představ. Vlastně... Nikdy nic není podle mích představ. Ale já nedokážu být sama, když je mi smutno. Propadám depresím. Ale když sem někomu řekla ať si de povídat, jen se mi vysmáli že sem opilá a měla bych si jít lehnout. Já ale nebyla opilá. Dobře. Trošku semi motal jazyk a hlava, něco málo sem vypila,ale zas tak špatně jsem na tom nebyla a když sem chtěla, dokázala jsem mluvit normálně. Možná jsem byla trošku víc upřímná,ale lepší než lhát... Teď tu sedím a depkuju se. Nechápu proč, všichni se maj přece tak skvěle a sou plní hlášek a zážitků... A mě příjde.. Jako by se mě to netýkalo,jako bych tam vůbec nebyla, nepatřila tam. Jako kdyby mě tam všichni pozvali jen z nutnosti a proto se tak ke mě i chovali... Můžu za to já. Jsem kráva!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sajmon sajmon | 3. února 2011 v 12:14 | Reagovat

8-O  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  [:tired:]  :-)  :-(  ;-)  ;-)  :-D  8-O  8-O  8-)  :-?  :-x  :-P  :-P  :-|  :-!  ???  [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]  O_O

2 asjmon asjmon | 3. února 2011 v 12:15 | Reagovat

coje to autodestrukce lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 sajmon sajmon | 3. února 2011 v 12:17 | Reagovat

hledam info o lidske autodestrukci :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama