Nikdo neví proč 5.díl

9. ledna 2011 v 19:54 | Kiss |  Nikdo neví proč
Nikdo neví proč
   "Kde to sem? Co se děje?" otevřela oči a zeptala se unaveně. "Nehýbej se…" řekl a dal jí na hlavu studený obklad. Podívala se na svoje zápěstí. Dvě ranky, né moc velké jí zdobili roku. "Co se stalo?!" zeptala se Roba. "Včera..Pohádali jsme se, myslel jsi že mám něco s Tomem. Tom je ale jen kamarád. Nenechal jsi mi to vysvětlit. Víc si nepamatuju…" řekla a hodila smutný pohled po Robovi aby jí pomohl. "Roz… Lásko, zpanikařila jsi. Myslela jsi nejspíš, že umíráš, měla jsi možná vidinu že teče hodně krve i když to byla jen troška. I ta troška mě bolí,zraňuje že tekla kvůli mé nedůvěře. Prostě jsi nejspíš omdlela a já tě tam našel."

Tak dny ubíhali a Roz s Robem se žilo docela dobře. Až jednoho rána…Vstala a šla připravit snídani. Těšila se na Roba.Ten ale nebyl nikde k nalezení. Mobil měl vypnutý, postel rozházenou a koně doma byli všechny. "Robe?! Kde jsi?!"zavolala. Pořád ještě nemohla pořádně křičet. Odpověď nikde… Do večera se nevrátil.
   "Ne, to ne, Robe, kde jsi?Nechte mě!!!" zaslechl ze za dveří. "Asi má špatný sen," pomyslel si a nejdřív zamířil do koupelny." Měl trošku výčitky svědomí že jí celý den nechal samotnou doma.
"Au, to bolíí!! Robe, pomóc, je tu někdo?Ne, já nechci, prosím, ne, nechte mě…"křičela co nejvíc to šlo,když jí svazoval ruce k sobě. Rob jí přes sprchu neslyšel. "Jestli okamžitě nezmlkneš, kecnu tvému otci
to, že se taháš s tvym bratrem!" řekl muž v tamevém obleku a začal si rozepínat kalhoty. "Né, né, prosím..!!" křičela a chtěla mlátit kolem sebe. Pevné provazy jí to ovšem neumožňovaly.
   "Co to bylo?" zeptal se sám sebe a ztlumil sprchu. Uslyšel křičení své sestry. Něco se tam musí dít. Oblékl se a vzal si k sobě nůž. Pomalu se připlýžil k obývacímu pokoji. Přišel právě včas. Neznámí muž z ní strhával kalhoty. "Prosím ne!" rozpoznal její slova, i když je lepící páska dost utlumila. Pomalým krokem vyšel za muže. Chtěl ho nožem bodnout do zad. Nečekal, že o něm ví. "To sis myslel holomku, že mě zabiješ, jo?" řekl klidně, chytl ho za ruku a začali se prát. Muži upadla pistol a odkopl jí do kouta. Roz se povedlo rozvázat si ruce a nohy. Sebrala jí a nabila. Neznámí sebral Robimu nůž a zabodl mu ho do hrudi. "A teď si tě vychutnám, broskvičko!"řekl Nevěděl, že má za zády zbraň a že je nabitá. Neváhala a střelila. Prostřelila mu srdce. V tu chvíli padnul na zem. Nehýbal se.
   "Robiné.. Robííí.. Co je ti? No ták!" řekla, když se sehnula k Robovi. Zvládla zavolat sanitku. Lékaři si ho odvezli, ale pro muže přijel už pohřební vůz. Byl na místě mrtev. Zůstala doma, sama, úplně sama. Nedovolili jí jet za Robinem. Schoulená v rohu pokoje plakala. Nemohla se zbavit hnusných myšlenek. Vše se jí do kola točilo v hlavě.
   Našli jí tam až teprv rodiče, po několika dnech. Nejedla, nepila, byla zesláblá.Velké tmavé kruhy pod očima symbolizovali že vůbec nespala. "Co se tady stalo?" zeptali se, když vešli do pokoje, který byl celý od krve. "Robin, je mrtvý.. Určitě je mrtvý…" vysoukala ze sebe po chvíli. "Coo?"řekla matka. Vydali se do nemocnice. Společně s Roz.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama