Posmrtný život

4. ledna 2011 v 18:50 | Kiss |  Týden co týden
Rozhlédla se. Věděla, že už nemá své lidské tělo. A to jí děsilo. Všechna krása kterou měla, byla pouze ta na povrchu. A její srdce bylo prohnilé skrz na skrz hříchami. Pomalu se rozkládalo a ona ho viděla. Nemohla por to nic dělat. A také viděla Jeho. Cítila z něj obrovskou lásku. Padla na kolena, jen tak co jí dovolovala její duše, a rozplakala se. Nechtěla nic. Chtěla jen Jeho lásku. Až teď si uvědomila jak moc byla špatná a nemohla s tím nic dělat. Ovšem.. Jeho láska nemá hranic! Poznala Boha příliš dlouho a On jí i tak dal šanci žít líp...
Přemýšlím,jak se na toto téma vyjádřit. Každý nevěří v to samé jako já,stejné myšlence, stéjnému názoru. A možná byhc mohla nastínit ten svůj. Jsem křesťanka,teda né úplně. Jsem na jedné noze u Boha a belhám se a belhám tím světem. Chci s ním mít vztah. Ale to je něco jiného. Na otázku,zda posmrtný život existuje bych odpověděla také otázkou. "Co vlastně myslíte tím posmrtný život?" Pokud to má znamenat život opakující se stále dokola, nějak si nedokážu představit, že bych byla dříve třeba myš. Ne,omlouvám se,na tohle věřit nehodlám. Ale věřím že posmrti něco je. Že je soud a pak jdeš tam,kam sis zasloužil. Že před zatracením nebo nekonečnou láskou potkáš Boha. Nevím jak toj e, protože já jsem neumřela. Ale znám člověka, kdo prožil klinickou smrt. Slyšela jsem jeho vyprávění. A tomu věřím. Je to těžký říct vysvětlovat v tejhle postkomunistickej zemi. Ale chci dám lidem Pravdu a Lásku.. To jsem já. A Bůh ve mě :).
A co vy? Věříte na posmrtnej život? Na Nebe a Peklo a nebo na neustále se opakující kolotoč? ještě máte šanci.. Nepromarněte ji! :)
Posmrtný život
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama