Černobílá tajenka

14. února 2011 v 17:01 | Kiss |  Kiss příliš kecá
Kiss
Hi hey hello... No,co říct? Prostě nebyl čas napsat :D Btw všem přeju strašnýho Valentýna,uduste se tou růžovou a červenou a srdíčkama a mucíčQama, já Valentýna nesnášim. Komerční Americkej svátek. Proč lásku slavit jeden den,ostatní přece milujou nepřetržitě? Proč slavit Halloween když zrůdy potkávám každej den? Logika? Chybí...
Mimochodem byla jsem se podívat na tu Soukromou uměleckou do Jihlavy. Lepší školu sem snad nikdy neviděla. Navíc ředitel je moc sympatickej. Zlatý voproti gymplu! Úžasně milý prostředí,bylo mi tam fajn. Ani jsem se nechtěla vracet domů, do toho magorova a teď v pondělí jsem musela zase do města do školy a všechno se vrátilo do starejch kolejí.. Přesto se zase ale bojím,že bych musela opustit ty lidi co mám tak ráda. Že už bych nikdy neviděla Ester a Parapet a Sviště... Že už bych nikdy nešla tak beztarostně do parčíku a poslouchala do Dežovo "Co to zase meleš za sračky?!" a přitom se tlemila.. Bez toho umřu!
Parapet mě dneska zkazil celej den. Za ten víkend sem si ho zase děsně zidealizovala. A pak příjdu do školy a začnou naše obvyklí hádky na který bych už měla bejt zvyklá ale nejsem a děsně při tom trpim a nevim co mám čekat. Nechápu proč. Měl by mě bejt ukradenej jako ostatní spolužáci. Ale není.. A dávám to za vinu jemu. Nevím čí přesně je to vina,je lákavý říct že jen moje a nadávat si za to jaká jsem kráva a nebo říct že jeho a shazovat to na něj a nebrat za nic z toho odpovědnost. Ale asi si za to můžeme oba dva. To mě děsí. Mít s nim něco společnýho. Jsme každej strašně jinej.vždyť už jen proto že já jsem flákačka a na všechno kašlu a on je hrozně snaživej. Já miluju umění a on vědu. On je slušnej a já buřička. Nevím jestli vůbec má cenu o tomhle přemýšlet,ale já musím. Vlastně,když se na to podívám střízlivým pohledem,nenávidí mě. Jenže jak si pak mám zase vysvětlit ten zbytek? Proč ho zajímá moje rozjebaná ruka a proč to dělám? Proč ho zajímá jestli kouřím nebo šňupu? Ano, kouření škodí ovzduší,jak jsem se dozvěděla. Ester říká,že bych tomu neměla věřit. Jenže, co dyž to tak fakt myslí? Vzdávám to! K výsledku se nedoberu... Tak krasný krvavý Valentýn..
MucíQ Vaše Kissulinečka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama